Kosmetické ošetření pleti

Ošetření zahrnuje konzultaci, odlíčení, peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky, úprava obočí pro zvýraznění vašich rysů a hloubkové čištění, které zbaví vaši pleť nečistot.

Kosmetické ošetření pleti

Můžete se těšit na uvolňující masáž obličeje a dekoltu a poté na aplikace masky, která je pečlivě vybrána na základě typu vaší pleti. Následuje závěrečná péče, aby vaše pleť byla dokonale hydratovaná a chráněná. Naše odborné kosmetičky se postarají o vaši pleť s maximální pozorností a odborností, abyste odcházeli s pocitem svěžesti a krásy. konzultace, anamnéza odlíčení úprava obočí peeling (dle typu pleti) hloubkové čištění masáž obličeje a dekoltu maska zapracování závěrečného séra, pomocí masážního válečku z růženínu závěrečná péče, nanesení krému dle typu pleti vyhřívané lehátko Délka procedury je 60 minut a je vhodná pro muže i ženy.

Jak to probíhá?

  1. Konzultace a anamnéza: Procedura začíná konzultací, kde kosmetička zhodnotí váš typ pleti a vaše specifické potřeby. Na základě anamnézy pak bude přizpůsoben celý průběh ošetření.
  2. Odlíčení: Prvním krokem ošetření je důkladné odlíčení, aby byla pleť připravena na další kroky a byla schopna lépe absorbovat účinné látky.
  3. Úprava obočí: Pro zvýraznění vašich rysů následuje úprava obočí, která může zahrnovat tvarování a čištění obočí.
  4. Peeling: Následuje peeling, který je vybrán dle typu vaší pleti a slouží k odstranění odumřelých kožních buněk, čímž se odhalí svěží a hladší vrstva pleti.
  5. Hloubkové čištění: Pomocí speciálních technik a produktů se provádí hloubkové čištění, aby byla pleť zbavena veškerých nečistot a ucpávajíc

Ceník

Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti
Kosmetické služby Tělové Procedury

Udělejte si rezervaci ještě dnes

Přejít nahoru