Profesionálové z oboru

Naši odborníci na masáže a kosmetiku se postarají o vaši relaxaci a krásu. Tělové Procedury - přijďte si k nám odpočinout a nechte se hýčkat péčí na nejvyšší úrovni.

Náš tým

Matyáš Chrt

Matyáš Chrt

zakladatel, masér

S masážemi jsem se poprvé setkal v roce 2014 v Anglii. V hotelu, ve kterém jsem pracoval, jsem se seznámil s terapeuty velkého SPA. Masáže mne natolik oslovily, že jsem se po návratu do ČR rok na to rozhodl absolvovat potřebné kurzy. Po dokončení jsem hned začal uplatňovat své nově nabyté masérské dovednosti. První velkou zkušeností byly mobilní masáže. Dojížděl jsem
do firem a ke klientům domů. Později jsem se více zaměřil
na sportovní masáže. Účastnil jsem se cyklokempů a různých běžeckých událostí, při kterých jsem závodníkům pomáhal odstraňovat potíže všeho druhu, ať už pomocí kineziotapingu nebo speciálních přírodních emulzí. Po této zkušenosti jsem začal pracovat, tak jako moje kolegyně Kateřina, v jednom z největších SPA a WELLNESS komplexu v Praze. Zde jsem měl možnost uplatnit své profesionální zkušenosti a naučit se nové techniky
i tělové ošetření. Rád se neustále v tomto oboru zdokonaluji
a rozšiřuji své znalosti. Naše široká nabídka stojí jistě
za vyzkoušení a věřím, že se k nám budete rádi vracet.

Kateřina Nenáhlová

Kateřina Nenáhlová

masérka

V roce 2017 jsem dokončila studium fyzioterapie a první roky svojí praxe jsem se věnovala hlavně terapii nesprávného držení těla dětí i dospělých, chronickým bolestem páteře a kloubů, nebo poúrazovým stavům. Od roku 2021 funguji jako mobilní masérka a nyní i v provozovně na Žižkově. Masáže jsou pro mě srdeční záležitost. V dnešní době, kdy mnoho z nás postrádá přirozený pohyb, nadměrně nebo nesprávně zatěžuje svoje tělo a navíc je trvale ve stresu, jsou jejich léčebné účinky opravdu nedocenitelné a často nastartují změnu jak v oblasti fyzické tak i v té psychické. Snažím se ke každému klientovi přistupovat individuálně a přizpůsobit se jeho momentálním potřebám. Pokud za mnou přijdete s konkrétním problémem, ráda se na něj zaměřím a poradím, jak si můžete sami pomoci od bolesti nebo jakou vhodnou pohybovou aktivitu vybrat přímo pro Vás.

Jiří Lukša

Jiří Lukša

masér

Stejně jako moji kolegové a kolegyně mám skvělý vztah ke sportu a pohybu a od mládí jsem se věnoval mnoha bojovým uměním a volejbalu. K masážím jsem se dostal díky své potřebě a nadšení pomáhat lidem. Když jsem si v průběhu studií hasičské vysoké školy udělal kurz sportovní a relaxační masáže, zjistil jsem, co je mé opravdové poslání a následně odjel do Nizozemska, kde jsem čtyři roky studoval fyzioterapii. Univerzita Saxion mi umožnila se znalostně připravit a nyní mohu využít svoji konstituci, sílu a cit pro to, co opravdu chci, a to je Váš úsměv a Vaše relaxace. Těším se na setkání právě s Vámi!

Lenka Křížová

masérka

Vždy jsem se věnovala sportu, především florbalu a s tím je spojena i správná regenerace. Kromě toho mě zajímal zdravý životní styl, jak o sebe pečovat, a jak se říká: ”ve zdravém těle, zdravý duch” a masáže jsou jeden z nich. Po absolvování masérského kurzu a jiných navazujících kurzech se mi z koníčku stala práce a naopak. Masírovala jsem na klinice a poté v prestižních hotelech v Praze. Časem jsem se rozhodla rozšířit své znalosti na vysoké škole, obor fyzioterapie, kterou v současné době studuji. Každý člověk je výjimečný a chce se i tak cítit a věřím, že individuálně najdeme společně cestu zpět k úlevě a vnitřní pohodě. Budu se na Vás těšit.

Naďa Kučerová

Naďa Kučerová

masérka

Masážím se věnuji přes 20 let. Během mé praxe jsem své vědomosti a dovednosti postupně rozšiřovala. Do popředí mého zájmu se dostala celostní medicína. Ona mne inspirovala naučit
se brát lidské tělo jako součást celého člověka. Je mnoho cest ke spokojenosti a dobrému zdraví. A jednou z nich je právě masáž. Její léčebné účinky na tělo jsou známé již od pravěku. Lidský dotyk je nenahraditelný. Je to primární způsob komunikace a pokud
k němu přidáte správnou masážní techniku, účinek se rychle dostaví. Ráda využívám při masáži lokty a zaměřuji se na bolavá místa. Přijďte a vyzkoušejte to, jste srdečně zváni.

Lucie Vyskočilová

Lucie Vyskočilová

masérka

Masážím se intenzivně věnuji šest let. Po dokončení rekvalifikačního kurzu v EduSpa College jsem začala působit jako masérka v hotelu na Malé Straně. Měla jsem štěstí, že můj zaměstnavatel byl masér s 20 letou praxí. Ukázal mi jak se k práci pořádně postavit, spoustu nových fungujících hmatů, uvolňujících technik a rovněž jsem se zde zdokonalila v relaxačních masážích. Následně jsem pracovala v lázních i ve wellness, kde jsem se posunula zase o něco dále. Rozhodla jsem se absolvovat kurz „trigger point“. Abych se v ošetření bolestivých spoušťových bodů opravdu procvičila, začala jsem masírovat v kancelářích, kde jsem se věnovala pouze zdravotním/hloubkovým masážím a cvičení s klienty. Nyní působím v masážním salonu Tělové Procedury na Palmovce a budu se těšit na Vaši návštěvu.

Jarmila Krejčí

Jarmila Krejčí

kosmetička, masérka

Při studiu oboru kosmetička jsem se hned zamilovala do kosmetického ošetření, pedikúry a dalších služeb který tento obor nabízí. Po ukončení studia jsem pracovala ve velkém SPA, kde se mi po čase dostalo příležitosti projít školeními od francouzských kosmetických firem. Po mateřské dovolené se mi naskytla příležitost spolupráce s firmou Tělové procedury a já jí velmi ráda přijala. Miluji práci s lidmi a jsem ráda, když můžu ženám i mužům dopřát péči, odpočinek a uvolnění. Práce kosmetičky není o „nanášení“ kosmetických přípravků, je o porozumění, souznění, profesionalitě, lidskosti a originalitě. Líbí se mi, když klient po ošetření vypadá znovuzrozeně a odchází odpočatý. Takový pocit bych chtěla dopřát i Vám.

Přejít nahoru