KINESIOTAPING

Podpořte účinky masáže kineziotapingem pro rychlejší hojení a úlevu od bolesti. Pružné pásky vám umožní volný pohyb a poskytnou dlouhodobou podporu.

Tejpování

Pokud Vás dlouhodobě trápí bolest svalů, kloubů či šlach v dané partii Vašeho těla, můžeme účinky masáže podpořit kinesiotapingem (pružná samolepící páska různých barev aplikovatelná přímo na kůži, která podpoří proces hojení a dokáže Vás ochránit před zraněním při sportovním výkonu). Jeho účinky urychlují regeneraci svalů, kloubů a lymfatického systému, dokáží tišit i dlouhotrvající bolest a přináší úlevu při akutních i chronických obtíží pohybového aparátu. Tape je pružný, takže se nemusíte bát, ze by Vás omezoval v pohybu. Používáme kvalitní kinesio pásky různých barev, které drží při sportu i při opakovatelném sprchování několik dní. Uvedená cena, je za aplikování na jednu partii těla.

Hlavní přínosy

  1. Cílený přístup k bolesti: Pokud vás trápí dlouhodobá bolest svalů, kloubů nebo šlach, kinesiotaping může být efektivním řešením pro podporu masážní terapie.
  2. Podpora hojení: Kinesiotaping používá pružné samolepící pásky, které jsou aplikovány přímo na kůži, stimulují hojení a pomáhají předcházet zraněním, zvláště při sportovní aktivitě.
  3. Rychlejší regenerace: Využití kinesiotapingu může urychlit regeneraci svalů, kloubů a podporovat lymfatický systém, což vede ke zkrácení doby zotavení.
  4. Úleva od bolesti: Tato metoda je účinná nejen pro akutní, ale i pro chronické bolesti a obtíže pohybového aparátu, poskytuje dlouhodobou úlevu.
  5. Flexibilita a pohodlí: Tape je navržen tak, aby byl pružný a neomezoval vás v pohybu, čímž zůstáváte aktivní i během hojení.
  6. Dlouhodobá přilnavost: Kvalitní kinesio pásky, které nabízíme, zůstávají na místě i při sportování a opakovaném sprchování po několik dní.

Tip pro vás

Zkuste kinesiotaping jako doplněk k masáži a zjistěte, jak může pomoci vašemu tělu v procesu regenerace a boji proti bolesti. Kontaktujte nás a dohodněte si aplikaci pro vaši specifickou potřebu.

Ceník

Účinný taping

Udělejte si rezervaci ještě dnes

Přejít nahoru