MASÁŽE DO FIREM

Zaměstnanecké benefity jsou přirozenou součástí mnoha úspěšných firem, odlište se a motivujte své zaměstnance originálním způsobem. Masáž v sedě, někdy také nazývaná jako office masáž, je uvolňující a energetická masáž působící na tělo i mysl. Provádí se v sedě na speciální masážní židli. Nepoužívají se žádné masážní emulze ani oleje, masér vykonává masáž přes oblečení. Tím se zkracuje čas mezi jednotlivými masážemi a zaměstnanec tak není dlouho mimo svou pracovní pozici. Na provedení masáže je zapotřebí vyhradit zaměstnancům 15 minut a stačí malý prostor, přibližně 2 x 2 m.

Speciálními masážními pohyby se postupně uvolňují nejvíce namáhané partie u lidí se sedavým zaměstnáním. Zejména se jedná o záda, bedra, šíje, krk, ramena, předloktí, dlaně a hlava. Masáž v sedě využívá kombinaci techniky bodové masáže a uvolňování tzv. Trigger points – Spoušťové body = přetěžováním svalu se snižuje prokrvování, svalové vlákno má tendenci se zkracovat. Vzniká přenesená bolest a napjaté konce svalu způsobují úponovou bolest. Cílem masáže je uvolnit tělo od stresu a bolestí ze sedavého zaměstnání a nabudit ho do dalších pracovních výkonů.

Základní délka masáže 15 min/cena 330,-
K službě nabízíme i tejpování za cenu 100,- za tejpovanou partii (šíje, krk).

V případě zájmu nás kontaktujte na email info@teloveprocedury.cz nebo na telefon +420 728 383 610 a navrhneme Vám řešení přesně na míru.

Masáže je také možné platit přes benefitní programy zaměstnanců přímo na místě, před každou jednotlivou masáží přes webové rozhraní: Benefity.cz, Benefit Plus, Sodexo, UP – Gallery Beta.