Švýcarská fytopedikúra

Dopřejte svým nohám přírodní péči se Švýcarskou fytopedikúrou. Peelingy, rostlinné extrakty a aromatické oleje dodají vašim nohám jemný a zdravý vzhled.

péče s využitím přírodních bylin

Pokud se chcete cítit krásní od hlavy až k patě, zajděte si na Švýcarskou fytopedikúru, při které se využívá síla přírody za použití peelingů, rostlinných extraktů, aromatických krémů a bylin. Díky tomu se nohy zbaví nežádoucího drsného povrchu a získají jemný a zdravý vzhled. Proces zahrnuje dezinfekci a očištění chodidel, aplikaci obkladů pro zjemnění kůže, seškrábnutí staré kůže pomocí speciální škrabky, jemný brusný papír k broušení hrubých oblastí na chodidlech a patách, peeling, masáž a aplikaci přírodních produktů.

Hlavní přínosy

  1. Použití přírodních látek a metod: Fytopedikúra se od tradiční pedikúry liší využitím přírodních látek a metod, což zahrnuje použití rostlinných extraktů, aromatických olejů a bylin.
  2. Šetrnost k pokožce nohou: Fytopedikúra nepoužívá ostré nástroje jako skalpely nebo žiletky, což činí zážitek pro klienta mnohem jemnějším a příjemnějším.
  3. Odstranění odumřelých buněk: Namísto ostrých nástrojů se používají přírodní peelingy, které pomáhají odstranit odumřelé buňky, speciální škrabka, jemný brusný papír k broušení hrubých oblastí na chodidlech a patách.
  4. Jemné masážní techniky: Fytopedikúra zahrnuje jemné masážní techniky, které přispívají k uvolnění a pohodě nohou.
  5. Zklidnění a regenerace nohou: Principy fytopedikúry zahrnují speciální postupy, které pomáhají zklidnit, ošetřit a regenerovat nohy pomocí rostlinných extraktů a bylin.

Samozřejmostí je také možnost výběru služby s lakováním, v tomto případě rocklakem, který vydrží 10–14 dní, rychle se nanáší a je odolný vůči odloupnutí či poškrábání.

Rocklac je jednou z nejmodernějších metod lakování přírodních nehtů. Je velmi jednoduchý pro svou aplikaci i následné odstraňování. Za jeho předchůdce by se dal označit gel lak, který je aplikací složitější. Jedná se o velmi expresní metodu a jednoduchý způsob lakování nehtů s velmi rychlým nanášením i vytvrzením a s trvanlivostí 10-14 dnů dle typu nehtů. Jeho fungování je založeno na speciální receptuře, která obsahuje polymery a jiné chemické látky, které při aplikaci na nehty vytvoří ochrannou vrstvu. Rocklac je oblíbený zejména díky své dlouhotrvající povaze a odolnosti vůči odloupnutí či poškrábání.

Personalizovaný přístup

Každému klientovi přinášíme unikátní zážitek s naší Švýcarskou fytopedikúrou Mavex. Používáme přírodní látky a metody, jako jsou rostlinné extrakty a aromatické oleje, přizpůsobené vašim individuálním potřebám. Naše jemné masážní techniky a přírodní peelingy jsou navrženy pro maximální účinnost a komfort. Můžete si také vybrat službu s rocklakem, který poskytuje dlouhotrvající ochranu a krásu vašich nehtů.

Ceník

V měsíci červenci vám přinášíme limitovanou nabídku se slevovým kupónem 100 Kč na naše oblíbené ošetření – Švýcarskou fytopedikúru!

Zadejte do poznámky k rezervaci kód TP100 

Tělové Procedury - Účinná fytopedikúra
Švýcarská fytopedikúra

Udělejte si rezervaci ještě dnes

Přejít nahoru